*alt_site_homepage_image*

Odontologija

„InMedica“ klinikose teikiame terapinio dantų gydymo, profilaktikos ir burnos higienos, vaikų dantų gydymo, endodontijos, dantų protezavimo (taip pat ir TLK lėšomis), dantų implantacijos ir dantų chirurgijos paslaugas.

„InMedica“ klinikos ypatingą dėmesį skiria profilaktinėms priemonėms, užkertančioms kelią dantų ir burnos ligų vystymuisi. Kiekvienam pacientui tikslinga profilaktiškai apsilankyti pas gydytoją odontologą du kartus per metus, kad šis galėtų įvertinti Jūsų dantų ir burnos ertmės būklę, bei, esant reikalui, laiku galėtų paskirti tinkamas profilaktines priemones ar ankstyvąjį gydymą.

Jei jaučiate dantų jautrumą, skausmą, dantys yra pažeisti ėduonies ar reikia plombuoti dantis, ar keisti senas plombas, Jumis pasirūpins mūsų gydytojai specialistai. Pirmo vizito metu gydytojas odontologas kruopščiai Jus apžiūrės ir nustatęs problemą, paskirs gydymą.

„InMedica“ klinikose galime padėti atstatyti harmoningą šypsena. Galite kreiptis dėl estetinio dantų plombavimo, nuskilusių dantų, protezavimo ar implantavimo paslaugų. Dantų atkūrimui pasitelkiamos patikimos visame pasaulyje pripažintos medicinos priemonės, implantai.

Mūsų klientai – tiek suaugusieji, tiek mažieji pacientai, „InMedica“ klinikose ras visas pagrindines odontologijos paslaugas. Virš 180 patyrusių odontologų komanda pasirūpins Jūsų dantų būkle ir gražia šypsena!

Kviečiame susipažinti su „InMedica“ klinikose dirbančiais gydytojais odontologais.

 


MŪSŲ PASLAUGOS

 

Daugiau apie paslaugas

 

Teikiamos paslaugos

Bendrinė nejautra (sedacija) Dantų chirurgija  Burnos higiena
Dantų balinimas Dantų implantavimas Endodontija
Estetinis plombavimas Ortodontinis gydymas  Periodontologija
Protezavimas TLK lėšomis Dantų protezavimas Vaikų ir paauglių odontologija

Terapinis dantų gydymas