*alt_site_homepage_image*

Dantų protezavimas

„InMedica“ klinikose dirba virš 180 patyrusių odontologų komanda, kuri teikia terapinio dantų gydymo, profilaktikos ir burnos higienos, vaikų dantų gydymo, endodontijos, dantų protezavimo (taip pat ir TLK lėšomis), dantų implantacijos ir dantų chirurgijos paslaugas.

„InMedica“ klinikose dirbantys gydytojai odontologai.

DANTŲ PROTEZAVIMAS

Dantų netekimas dažnai sukelia ne tik fizinį, bet ir psichologinį diskomfortą. Pacientus vargina kramtymo, virškinimo ir parafunkciniai sutrikimai, atsiranda nepasitikėjimo savimi jausmas, o dėl negalėjimo šypsotis apkarsta jų socialinis gyvenimas. Dantų protezavimas, kai atkuriami trūkstami dantys ar jų eilės – puiki išeitis norintiems džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu.

„InMedica“ klinikose dantų protezavimas atliekamas visų rūšių protezais: tiek metalo keraminiais, tiek aukščiausius estetikos reikalavimus atitinkančiais bemetalės keramikos protezais (vainikėliais, tilteliais, porceliano laminatėmis, įklotais/užklotais). Dideli dantų eilių defektai ar visai bedančiai žandikauliai atstatomi įvairių konstrukcijų išimamais protezais.

Fiksuoti (neišimami) protezai – tai vainikėliai, tiltai, laminatės, užklotai ar įklotai, taip pat fiksuotieji dantų protezai, tvirtinami prie likusių dantų. Protezuojant fiksuotais protezais pasiekiamas didesnis kratymo efektyvumas.

„InMedica“ klinikose protezavimui naudojama viena pažangiausių bemetalės keramikos rūšių E-max, itin tinkamą priekinių ir pavienių dantų protezavimui. Pažeidžiami ir trapūs dantys, po įvairių traumų suskilę dantys gali būti idealiai atkuriami naudojant E-max vainikėlius.