*alt_site_homepage_image*

Karjera

KODĖL VERTA DIRBTI „INMEDICA“ KLINIKOSE?

66 šeimos klinikų tinklą visoje Lietuvoje jungianti „InMedica“ kviečia prisiungti į komandą! Daugiau kaip 1500 medicinos profesionalų, teikiančių sveikatos priežiūros paslaugas įvairiuose miestuose, vienija siekis būti pirmu pasirinkimu kiekvienam, norinčiam gauti aukščiausios kokybės paslaugas. 

Galime pasidžiaugti dideliu mumis pasitikinčių, prisirašiusių pacientų skaičiumi. Užimame lyderio pozicijas teikdami elektronines medicinos paslaugas - pagal išrašomų el. receptų kiekį nuolat esame pirmame Lietuvos klinikų trejetuke.

Kuriame santykius, paremtus abipusiu pasitikėjimu, dėmesingumu ir empatija tiek su pacientais, tiek su darbuotojais.

Jei šis siekis artimas ir Jums, esate pasirengę augti ir tobulėti kartu. Tapkite „InMedica“ komandos dalimi!

  

   

MES JUMS SIŪLOME:

  • galimybę dirbti didžiausiame Lietuvoje privačių šeimos klinikų tinkle;
  • galimybę dirbti lanksčiu darbo grafiku;
  • motyvuojančią atlyginimo sistemą;
  • vidinius kvalifikacijos kėlimo mokymus;
  • iniciatyvas, palaikančias gerą atmosferą;
  • papildomą gerovės ir naudų paketą, specialias nuolaidas darbuotojams.

   
  

Kviečiame įvairių sričių gydytojus specialistus jungtis prie mūsų komandos visoje Lietuvoje. Taip pat, jei Jus domina darbo ar praktikos atlikimo galimybės mūsų įmonėje, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu personalas@inmedica.lt

Informuojame, kad galime rinkti informaciją apie asmens duomenis, susijusius su kvalifikacija, profesiniais gebėjimais ir dalykinėmis savybėmis iš BUVUSIO darbdavio. Informaciją apie asmens duomenis, susijusius su kvalifikacija, profesiniais gebėjimais ir dalykinėmis savybėmis iš ESAMO darbdavio rinksime tik gavę Jūsų sutikimą.