*alt_site_homepage_image*

Apie šeimos klinikų tinklą

„InMedica” – tai pirminės sveikatos priežiūros klinikų tinklas, plačiai teikiantis paslaugas daugelyje Lietuvos miestų. Klinikų tinklas veiklą pradėjo 2004 metais, o 2014 metais buvo pristatytas „InMedica“ klinika prakės ženklas. 2019 metais „InMedica“ valdytoju tapo „INVL Baltic Sea Growth“ fondas, tai leido dar labiau plėsti klinikų tinklą ir pasiūlyti pacientams daugiau aukštos kokybės paslaugų moderniose bei šiuolaikiškose klinikose.

2022 metais įvyko „InMedica“ susijungimas su „MediCA klinika“ tinklu, kurį sudarė 31 šeimos klinika. Taip pat prisijungė kelios pavienės, ar mažesnių tinklų klinikos, todėl šią dieną džiaugiamės galėdami paslaugas teikti dar plačiau Lietuvoje. „InMedica” klinikų tinklą šiuo metu sudaro 66 padaliniai, 29 skirtinguose miestuose ir miesteliuose. Išsamų „InMedica“ klinikų sąrašą galite matyti čia.

Savo pacientams galime pasiūlyti ne tik aukštos kokybės nemokamas šeimos medicinos paslaugas „InMedica” klinikose bet ir laboratorinių tyrimų bei skiepijimo paslaugas 3 „InMedica Express” padaliniuose Vilniuje bei Visagine.

Didžiuojamės laboratorinius tyrimus galėdami atlikti moderniose, šiuolaikiškose bei  automatizuotose „InMedica“ laboratorijose, kurios veikia nuo 2020 metų, o 2023 metais buvo atidaryta dar viena nauja, viena moderniausių Lietuvoje laboratorija Vilniuje. Šiuo metu „InMedica“ laboratorijos veikia trijuose didžiausiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje).

Esame pasirašę sutartis su Teritorinėmis ligonių kasomis (TLK), todėl apdraustiesiems Privalomuoju sveikatos draudimu pirminės ambulatorinės sveikatos priežiūros paslaugas, finansuojamas Privalomojo sveikatos priežiūros fondo (PSDF), teikiame nemokamai. Šių paslaugų sąrašą rasite čia.

 

MŪSŲ KOLEKTYVAS

Šiuo metu „InMedica“ klinikose dirba beveik 1800 darbuotojų. Tai – šeimos gydytojai, gydytojai specialistai, odontologai, slaugytojai, registratūros, administracijos, skambučių centro darbuotojai. Darnus ir patikimas kolektyvas leidžia sėkmingai puoselėti ilgalaikius bendradarbiavimo santykius, o tai neabejotinai padeda nuosekliai gerinti teikiamų paslaugų kokybę.

Gerbiame vieni kitus, esame atviri kitokiai nuomonei, jaučiamės atsakingi ne tik už savo veiksmus, bet ir už bendrų poelgių rezultatą. Dirbame ir laimėjimais džiaugiamės drauge.

Mokame ne tik išklausyti, bet ir išgirsti. Puiki pacientų patirtis yra vienintelis ir aukščiausias mūsų bendro darbo įvertinimas.

    

 

MŪSŲ APLINKA

„InMedica“ klinikos įsikūrusios patogiose miestų bei miestelių vietose. Viduje – šiuolaikiškai įrengtos erdvės, jaukūs gydytojų kabinetai. Ypač didelį dėmesį skiriame saugumui, todėl patalpos dezinfekuojamos kiekvieną dieną po kelis kartus. Norime, kad mūsų pacientai lankydamiesi mūsų klinikose jaustųsi saugiai ir patogiai.

  

 

MŪSŲ VIZIJA

Būti lyderiais, kuriuos užaugino pacientų pasitikėjimas.

 

MŪSŲ MISIJA

Teikti profesionalias ir aukščiausios kokybės paslaugas.

 

MŪSŲ VERTYBĖS

Orientacija į pacientą:

 • į pacientą orientuotas požiūris – platus paslaugų spektras, nuolatinis domėjimasis, ko reikia pacientui ir ką galima daryti geriau bei greičiau;
 • rūpestis sveikata bei pagalba žmogui – medicinos paslaugų teikimas, apimantis ligų prevenciją, diagnostiką ir gydymą – pagalba kiekvienam besikreipiančiam asmeniui sveikatą stiprinančiais bei grąžinančiais klausimais;
 • pagarba kiekvienai gyvybei – gyvybę laikome absoliučia vertybe ir absoliučiu prioritetu;
 • tolerancija – tolerancija pacientui, kolegai, nepriklausomai nuo įsitikinimų, religijos, lyties, amžiaus, tautybės ir pan.

Profesionalumas:

 • profesionalumas ir kokybė – nuolat savo kvalifikaciją keliantys kompetentingi darbuotojai, moderni įranga, tik pagal patvirtintas metodikas vykdoma veikla;
 • operatyvumas – laiku suteikta pagalba per minimaliai įmanomą laiką, atsižvelgiant į paciento būklę;
 • atsakomybė – atsakomybė už darbuotojus, procesus, naudojamą įrangą ir priemones, pateikiamos informacijos ir priimtų sprendimų teisingumą;
 • pagarba ir pasitikėjimas – mes pasitikime savo darbuotojais ir savo pacientais;
 • komandinis darbas – esame komanda ir siekiame bendrų tikslų.

Lyderystė:

 • subalansuotas visų suinteresuotų asmenų poreikių derinimas – priimdami sprendimus, galvojame, kokią įtaką jie turės mūsų pacientams, darbuotojams, akcininkams, partneriams, kreditoriams, konkurentams, valdžios institucijoms ir visai visuomenei;
 • patikimumas, stabilumas – aiški įstaigos veiklos kryptis;
 • novatoriškumas, kūrybiškas mąstymas, lankstumas – kuo didesnis kūrybiškumas ir lankstumas, tuo daugiau naujų perspektyvų, tuo lengviau veikti vykstant pokyčiams ir prisitaikyti prie naujos verslo aplinkos;
 • efektyvus darbas – geriausio tvaraus rezultato siekis.

Mumis pasitiki. Mus rekomenduoja. Mes Jums šypsomės. Esame dėkingi, kad savo sveikatą patikite mums!