*alt_site_homepage_image*

Profilaktika ir burnos higiena

„InMedica“ klinikose dirba virš 180 patyrusių odontologų komanda, kuri teikia terapinio dantų gydymo, profilaktikos ir burnos higienos, vaikų dantų gydymo, endodontijos, dantų protezavimo (taip pat ir TLK lėšomis), dantų implantacijos ir dantų chirurgijos paslaugas.

„InMedica“ klinikose dirbantys gydytojai odontologai.

PROFILAKTIKA IR BURNOS HIGIENA

Geriausias būdas „užbėgti už akių“ ligoms yra profilaktika. „InMedica“ klinikos ypatingą dėmesį skiria profilaktinėms priemonėms, užkertančioms kelią dantų ir burnos ligų vystymuisi. Kiekvienam pacientui tikslinga profilaktiškai apsilankyti pas gydytoją odontologą du kartus per metus, kad šis galėtų įvertinti Jūsų dantų ir burnos ertmės būklę, bei, esant reikalui, laiku galėtų paskirti tinkamas profilaktines priemones ar ankstyvąjį gydymą.

Profesionalios burnos ertmės higienos procedūros metu šalinamos mineralizuotos ir nemineralizuotos apnašos, poliruojami dantų ir plombų paviršiai, atliekamos gydomųjų preparatų (fluoro) aplikacijos, pacientai mokomi asmens burnos ertmės higienos. Profesionalią burnos higieną tikslinga atlikti kas 6 mėn. – priklausomai nuo individualios burnos higienos įgūdžių bei polinkio kauptis akmenims. Esant pažengusiai periodonto patologijai kas 3-4 mėn. burnos higienistas pašalins kietąsias ir minkštąsias apnašas, esančias virš ir po dantenomis. Jums pageidaujant atliks vietinę nejautrą, kad procedūros metu puikiai jaustumėtės. Akmenims šalinti naudojami specialūs rankiniai instrumentai bei ultragarsinis skaleris. Pigmentinis apnašas, susidaręs nuo kavos, arbatos, rūkymo ir kt. efektyviai pašalinamas naudojant AIR-FLOW sistemą (kalcio karbonato milteliai su stipria vandens ir suspausto oro srove). Baigiant procedūrą dantys ir plombos nupoliruojamos specialia pasta bei šepetėliu, atliekama fluoro lako ar kita dantų jautrumą bei uždegimą mažinanti aplikacija.

Profesionalus „InMedica“ klinikos burnos higienistas išmokys Jus individualios burnos higienos, patars kaip iš gausybės priemonių išsirinkti tinkančias būtent Jums, kad išvengtumėte varginančių dantų ir dantenų problemų.

 

 

Teikiamos paslaugos

Bendrinė nejautra (sedacija) Dantų chirurgija  Burnos higiena
Dantų balinimas Dantų implantavimas Endodontija
Estetinis plombavimas Ortodontinis gydymas  Periodontologija
Protezavimas TLK lėšomis Dantų protezavimas Vaikų ir paauglių odontologija

Terapinis dantų gydymas