*alt_site_homepage_image*

Naujienos

Liepą išsamus tyrimų paketas skubantiems tik 99 Eur, o ištyrimo nuo lytinių ligų programa – 75 Eur!

Liepą išsamus tyrimų paketas skubantiems tik 99 Eur, o ištyrimo nuo lytinių ligų programa – 75 Eur!

Suplanavus atostogas, keliones ir jaukius vakarus artimųjų būryje, neretai gali pritrūkti laiko sveikatos priežiūrai, ypač, pacientams, gyvenantiems kitose šalyse ir į Lietuvą grįžusiems tik trumpam. Gera žinia – liepos mėn. visose „InMedica“ klinikose bei „InMedica Express“ padaliniuose laukia net du ypatingi pasiūlymai, į kuriuos yra įtraukti patys aktualiausi tyrimai! Vienas iš jų – išsamus tyrimų paketas skubantiems, kuris šį mėnesį kainuos tik 99 Eur! 

Paketą, skirtą skubantiems, sudaro:

 •  bendras hematologinis tyrimas (BKT);
 • gliukozė (GLU) plazmoje;
 • lipidograma;
 • geležis (Fe);
 • feritinas (FERR);
 • folio rūgštis;
 • kalcis (Ca);
 • magnis (Mg);
 • vitaminas B12;
 • vitaminas D;
 • tirotropinas (TSH).

Tai dar ne viskas! Įsigijus šį tyrimų paketą, dovanojame papildomus mikroelementų – kalio (K), natrio (Na) ir chloridų (Cl) tyrimus!

 

Vilniaus „InMedica“ klinikos šeimos gydytoja Gerda Tarabildienė primena, kad vitaminai ir mikroelementai būtini organizmo veiklai, o daugelis jų gaunami tik su maistu ar papildais. Šiltasis laikotarpis – puiki galimybė į mitybos racioną įtraukti kuo įvairesnių produktų ir taip natūraliai pasirūpinti reikalingų medžiagų atsargomis, o sužinoti, ko organizmui trūksta labiausiai, padeda šis išsamus tyrimų paketas.

Pasiūlymą sudarantys tyrimai leis pasitikrinti įvairių elementų balansą: kalcio, kuris be kaulų stiprumo palaikymo, dar yra svarbus nervų impulsų perdavimui ir raumenų funkcijai, vitamino D, padedančio palaikyti kaulų stiprumą, reikalingo imuninei funkcijai bei raumenų veiklai. Taip pat vitamino B12, svarbaus nervų sistemos funkcijai ir raudonųjų kraujo kūnelių gamybai, magnio, kuris dalyvauja daugiau nei 300 biocheminių reakcijų ir kitų mikroelementų. Beje, visi,  įsigiję šį tyrimų paketą, dovanų gaus kalio, natrio ir chloridų tyrimus! 

 

Kitas specialus liepos pasiūlymas – 7-ių lytiškai plintančių sukėlėjų nukleorūgščių nustatymo panelis, dabar kainuojantis tik 75 Eur! (Šis tyrimas yra atliekamas iš šlapimo arba nuogramdų)

Šie tyrimai leidžia nustatyti tokias ligas, kaip chlamidiozė, kuri yra dažniausia bakterinė infekcija, taip pat mikoplazmų ir ureoplazmų sukeltas infekcijas.

Svarbu paminėti, kad lytiškai plintančios ligos net 30 proc. užsikrėtusiųjų nesukelia jokių simptomų, o negydomos gali sukelti ilgalaikių, kartais negrįžtamų sveikatos sutrikimų, tokių kaip nevaisingumas. 

 

Primename, kad laboratorinių tyrimų paslaugas teikiame visose „InMedica“ klinikose ir „InMedica Express“ padaliniuose visiems pageidaujantiems, tereikia užsiregistruoti vizitui. 

Klinikų kontaktai*

* pasiūlymas negalioja: Laisvės pr. 64A, Vilnius; Ukmergės pr. 219, Vilnius; Savanorių pr. 75, Kaunas; Savanorių pr. 423, Kaunas; Tilžės g. 11A, Šiauliai, Taikos pr. 28A, Klaipėda, J. Basanavičiaus g. 54, Utena, Psichikos sveikatos centruose; Psichikos sveikatos konsultacijų centruose.