*alt_site_homepage_image*

Tyrimai

Kad užkirstume kelią ligų progresavimui ir užtikrintume efektyvų pacientų gydymą visose  „InMedica“ bei „InMedica Express“ klinikose siūlome itin platų laboratorinių tyrimų asortimentą. Atliekame apie 650 skirtingų tyrimų, didžiają dalį tyrimų atliekame „InMedica“ priklausančioje modernioje ir šiuolaikiškoje laboratorijoje, taip pat bendradarbiaujame su kitomis sertifikuotomis laboratorijomis.

InMedica laboratorijoje atliekami įvairiausi tyrimai, molekuliniai bei klinikiniai – hematologiniai, biocheminiai, imunologiniai, citologiniai – tyrimai iš įvairių tiriamųjų medžiagų. Laboratorijoje yra įdiegta viena moderniausių ir pažangiausių įrangų visoje Lietuvoje. Jūsų tyrimai atliekami pilnai automatizuota ir robotizuota sistema, kurios dėka galime užtikrinti kokybiškai, greitai bei efektyviai atliekamus tyrimus. Laboratorija įrengta pagal aukščiausius biosaugos, bioapsaugos ir higienos reikalavimus.

 

  

 

LABORATORINIAI TYRIMAI ATLIEKAMI:

  • profilaktiškai, padeda laiku ir tiksliai diagnozuoti ligas ankstyvoje stadijoje;
  • diagnozei nustatyti, gydymo planui paskirti, ligos kontrolei įvertinti. 

Tyrimus paskiria šeimos klinikoje dirbantis gydytojas (nemokamus pagal šeimos gydytojo normą ir/ar, pacientui sutikus – mokamus), atsižvelgdamas į paciento nusiskundimus ir sveikatos būklę. Apie mokamus tyrimus ir jų kainas plačiau galite sužinoti mūsų paslaugų kainyne.

Paslaugų kainynas

 

SAVO LABORATORINIŲ TYRIMŲ REZULTATUS GALITE SUŽINOTI:

  • šioje svetainėje - pasirinkę kliniką, spauskite mygtuką „Registracija“; 
  • apsilankę pas savo šeimos gydytoją;
  • iš klinikos gavę užkoduotą el. laišką su tyrimų rezultatais.


KIEKVIENĄ MĖNESĮ ESAME JUMS PARUOŠĘ IŠSKIRTINĮ PASIŪLYMĄ MEŽESNE NEI ĮPRASTA KAINA

Šio mėnesio pasiūlymai (galioja iki 2024 07 31):

 


 

Daugiau apie tyrimus