*alt_site_homepage_image*

Gydytojai specialistai

„InMedica“ klinikose teikiamos antrinio lygio ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos (ne visuose padaliniuose) teikiamos gydytojų specialistų konsultacijos, išsamūs organizmo ištyrimai naudojant šiuolaikišką bei modernią įrangą. Klinikose paslaugas teikia: akušeriai ir ginekologai, dermatovenerologai, chirurgai, endokrinologai, gastroenterologai, kardiologai, neurologai ir kiti specialistai.

 

Taip pat veikia šešios „InMedica“ grupei priklausančios daugiaprofilinės „Kardiolitos klinikos", kuriose teikiamas dar platesnis antrinio lygio ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugų spektras. Tai – gydytojai genetikai, mamologai, sporto medicinos gydytojai, ortopedai traumatologai, radiologai, dietologai, masažistai ir kiti specialistai. Daugiaprofilinės klinikos veikia:

  
UAB „InMedica“ yra sudariusi sutartis su Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Klaipėdos ir Šiaulių Teritorinėmis ligonių kasomis. Remiantis šiomis sutartimis, pacientams, kurie yra apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu, UAB „InMedica“ teikiamų asmens sveikatos priežiūros paslaugų kaina apmokama Privalomojo sveikatos draudimo fondo (toliau – PSDF) biudžeto lėšomis, pagal ligonių kasų nurodytą paslaugų nomenklatūrą ir bazines kainas.

PSDF biudžeto lėšomis kompensuojamų paslaugų sąrašus ir 2020 m. Asmens sveikatos priežiūros paslaugų išlaidoms kompensuoti preliminarias bei sutartyje numatytas sutartines lėšų sumas (Eur) galima rasti kiekvienos teritorinės ligonių kasos tinklalapiuose:

Vilniaus TLK   |   Kauno TLK   |   Šiaulių TLK   |   Klaipėdos TLK   |   Panevėžio TLK

Atsižvelgdamas į paciento sveikatos būklę, siuntimą dėl nemokamos, t. y. ligonių kasų kompensuojamos, gydytojo specialisto konsultacijos išduoda šeimos gydytojas arba kitas gydytojas specialistas. Siuntimas išduodamas, jei siunčiančiajam gydytojui reikia pasikonsultuoti dėl paciento sveikatos būklės, nustatyti ar patikslinti diagnozę, gydymo taktiką ir pan. Svarbu: atvykstant dėl antrinio lygio paslaugų teikimo su savimi turėti  šeimos gydytojo ar kito specialisto išduotą siuntimą. Apie gydytojų specialistų konsultacijas ir jų kainas plačiau galite sužinoti mūsų paslaugų kainyne.


  

 DIENOS CHIRURGIJOS CENTRAS


Vilniuje P. Baublio g. 2 esančiose „Kardiolitos klinikose“ klinikoje yra teikiamos dienos chirurgijos paslaugos. Atliekamos ginekologijos, urologijos, abdominalinės, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos, kraujagyslių chirurgijos operacijos.

 

 

Operacijos atliekamos moderniausia įranga ir naujausiais metodais, kad pacientui sukeltų kuo mažiau nepatogumų ir jis galėtų kuo greičiau grįžti į įprastą gyvenimą: po operacijos pacientas išleidžiamas į namus tą pačią arba kitą dieną.

Prieš kiekvieną operaciją būtina chirurgo specialisto konsultacija, kurios metu skiriami reikalingi tyrimai, aptariami įvairūs su pasiruošimu operacijai susiję klausimai, sudaromas operacijos planas, pacientas informuojamas apie numatomą reabilitaciją po operacijos. 

Naudojami naujausi, minimaliai invazyvūs, daugeliu atvejų – endoskopiniai ar kiti neinvaziniai chirurginiai metodai.

Po operacijos pacientas perkeliamas į jaukią vienvietę palatą, kur jis prižiūrimas kvalifikuoto slaugos personalo. 

    

Paslauga gali būti kompensuojama Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis (taikoma bazinė kaina), ji gali būti teikiama be papildomo mokesčio, tačiau pacientas savo iniciatyva (po gydytojo konsultacijos) gali pasirinkti papildomas (papildomai apmokamas) ir (arba) brangiau kainuojančias medicinines, ir (arba) nemedicinines paslaugas, medžiagas ir pan.

Svarbu: Jei gyvenate ne Lietuvoje, pasirūpinsime Jūsų skrydžių ir apgyvendinimo planavimo rūpesčiais Vilniuje iki operacijos ir po jos.

 

Daugiau apie paslaugas