*alt_site_homepage_image*

Naujienos

Gripo vakcina dabar tik 9,90 Eur!

Gripo vakcina dabar tik 9,90 Eur!

Gripo sezonas vis dar tęsiasi, todėl paruošėme ypatingą pasiūlymą – Vilniaus „InMedica“ klinikoje, esančioje J. Baltrušaičio g. 3, gripo vakcina dabar kainuoja tik 9,90 Eur! 
 
Gripas – viena iš labiausiai paplitusių virusinių infekcinių ligų, kuriai būdingas sezoniškumas ir itin didelis užkrečiamumas. Nepamirškite, kad efektyviausia apsauga nuo šios ligos – skiepai.

​Anot Vilniaus „InMedica“ klinikos šeimos gydytojos Urtės Turčinavičienės, gripas plinta oro-lašeliniu būdu, o nuo užsikrėtimo iki pirmųjų simptomų pasireiškimo gali praeiti 1–4 dienos. Ligai yra būdinga itin staigi pradžia, ūmus jos periodas trunka apie 4–7 dienas, o iki visiško pasveikimo gali tekti palaukti iki 2 savaites ar daugiau.

Pagrindiniai simptomai, išduodantys šią ligą: karščiavimas, šaltkrėtis, raumenų skausmas, bendras silpnumas ir nuovargis, kosulys, gerklės ir galvos skausmai.

Sergant gripu, pacientui gali išsivystyti tokios pavojingos komplikacijos kaip pneumonija, sinusitas, meningitas, encefalitas, miokarditas ir kitos. Turintiems lėtinių ligų, tokių kaip astma ir širdies nepakankamumas, galimas būklių paūmėjimas.

Norint išvengti šios infekcijos, efektyviausia priemonė, kurią galite pasitelkti, yra sezoninė vakcina.

Vakcinacijai yra naudojamos saugios ir efektyvios keturvalentės vakcinos, kurios kiekvienais metais yra atnaujinamos, atsižvelgiant į prognozuojamą virusų kaitą.​ Taip pat svarbu nepamiršti, jog nuo šios ligos skiepytis reikia kasmet – vakcinos sukuriamas imunitetas yra trumpalaikis.

 
* Vakcinų kiekis ribotas.