*alt_site_homepage_image*

Radiologija

RADIOLOGIJA

Santariškių „InMedica“ klinikoje, esančioje P. Baublio g. 2, Vilniuje, atliekame rentgeno tyrimus! Tai greita, efektyvi ir visiškai neskausminga procedūra, padedanti diagnozuoti įvairius organizmo negalavimus ar pažeidimus.

Rentgeno tyrimas itin naudingas siekiant įvertinti kaulinių struktūrų vientisumą, kvėpavimo, kraujotakos sistemos organų ir cistinius ar kitos kilmės uždegiminius krūtų pakitimus. Taip pat rentgenu galima nustatyti onkologinius susirgimus ar osteoporozę, stebėti gijimo procesus po kaulų lūžių ir išnirimų.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad norint atlikti šį tyrimą yra būtinas siuntimas iš šeimos gydytojo arba gydytojo specialisto, taip pat jis nerekomenduojamas nėščiosioms.

Kartais pacientai sunerimsta dėl rentgeno tyrimo saugumo, tačiau, anot „InMedica“ klinikos gydytojų, dėl to jaudintis neverta. Jo metu kūnas apšvitinamas tik nedidele jonizuojančių spindulių doze, o šiuolaikinės technologijos leidžia maksimaliai sumažinti apšvitą ir gauti kokybiškus rezultatus.

Šis tyrimas itin greitas – trunka apie 5-10 minučių. Jo metu pacientas turi priglusti prie rentgeno stovo ir nejudėdamas išbūti 2-4 sekundes. Tuo metu gydytojas radiologas tiriamus organus stebi specialiame monitoriuje ir atlieka jų rentgenogramas.

Atliekamos šios rentgenogramos: alkūnių, blauzdų, čiurnų, dilbių, dubens, galvos, kaklo, klubų, kelių, krūtinės, riešų, pečių, pėdų, pilvo, pirštų, plaštakų, stuburo, šlaunų, šonkaulių, žastų.