*alt_site_homepage_image*

Teikiamos paslaugos

„InMedica“ klinikose teikiame šias paslaugas:

  • Šeimos medicina ir prevencinės programos - „InMedica“ šeimos klinikų tinkle dirba beveik 350 šeimos gydytojų. Mūsų šeimos gydytojai atidžiai prižiūrės Jūsų ir Jūsų šeimos sveikatą – konsultuos bet kuriuo sveikatos klausimu, rūpinsis ūmių ir lėtinių ligų gydymu, patars ligų profilaktikos bei sveikatos išsaugojimo klausimais, paskirs reikiamus tyrimus, o prireikus nukreips į gydytoją specialistą.
  • Psichikos sveikatos priežiūra - „InMedica“ klinikos Psichikos sveikatos centruose dirba aukštos kvalifikacijos specialistų komandos: suaugusiųjų, vaikų ir paauglių psichiatrai, suaugusiųjų, vaikų ir paauglių medicinos psichologai, psichikos sveikatos slaugytojai, socialiniai darbuotojai. Paslaugos teikiamos ne tik suaugusiesiems, bet ir paaugliams, vaikams bei jų šeimos nariams.
  • Odontologinės paslaugos - „InMedica“ klinikose teikiame terapinio dantų gydymo, profilaktikos ir burnos higienos, vaikų dantų gydymo, endodontijos, dantų protezavimo (taip pat ir TLK lėšomis), dantų implantacijos ir dantų chirurgijos paslaugas.
  • Laboratoriniai tyrimai - visose „InMedica“ bei „InMedica Express“ klinikose siūlome itin platų laboratorinių tyrimų asortimentą. Atliekame apie 650 skirtingų tyrimų, didžiają dalį tyrimų atliekame „InMedica“ priklausančioje modernioje ir šiuolaikiškoje laboratorijoje.
  • Skiepijimo paslaugos - skiepai yra patikimiausias ir saugiausias būdas apsisaugoti nuo įvairių ligų, kurios yra pavojingos mūsų sveikatai. „InMedica“ klinikose galite pasiskiepyti vakcinomis nuo erkinio encefalito, gripo, meningokoko, pneumokoko infekcijų ir kt.

 

Registracija vizitui