*alt_site_homepage_image*

Naujienos

Vitaminų ištyrimo programa tik 55 Eur!

Vitaminų ištyrimo programa tik 55 Eur!

Pasibaigus žiemai daugelį užklumpa jėgų trūkumas, silpnumas ir kiti panašūs simptomai. Tiesa, kartais jie gali perspėti ir apie  rimtesnius negalavimus, išsivysčiusius dėl įvairių organizmui reikalingų medžiagų trūkumo. Tam, kad pavyktų juos atpažinti laiku, visose „InMedica“ klinikose bei „InMedica Express“ padaliniuose vitaminų ištyrimo programa balandžio mėnesį kainuos tik 55 Eur! 

Pasiūlymą sudaro:

  • bendras hematologinis tyrimas (BKT);
  • feritinas (FER);
  • geležis (Fe);
  • vitaminas D;
  • vitaminas B12.

Vilniaus „InMedica“ klinikos šeimos gydytoja Lina Matutienė atkreipia dėmesį, kad dėl geležies ar vitamino B12 trūkumo pacientams neretai išsivysto mažakraujystė, pasireiškianti silpnumu, nuovargiu bei išblyškusia oda. Taip pat apie šią ligą signalizuoja tokie simptomai kaip po fizinio krūvio kylantis dusulys, padažnėjęs širdies plakimas ar net skausmas krūtinėje bei liežuvio dirglumas. 

Verta nepamiršti, kad vienas jautriausių geležies atsargų rodiklių yra feritinas. Šis tyrimas gali padėti laiku nustatyti mažakraujystės pradžią bei įtarti kitus ūminius susirgimus ar lėtines ligas.

Be to, tokie požymiai kaip raumenų silpnumas, kaulų, galvos skausmai, prakaitavimas, nemiga ar išsiblaškymas gali įspėti apie vitaminas D trūkumą, kurio gyvenant mūsų šalyje išvengti daugeliui nepavyksta.

Priešingai, nei anksčiau minėtų elementų, vitamino D disbalanso negalima koreguoti mityba, nes jis pasisavinamas tik per odą, veikiamą saulės. Dėl šios priežasties, didžiajai daliai lietuvių naudinga vartoti šio vitamino papildus, kurių reikalingą dozę galima sužinoti atlikus laboratorinius tyrimus

Klinikų kontaktai*

* pasiūlymas negalioja: Laisvės pr. 64A, Vilnius; Ukmergės pr. 219, Vilnius; Savanorių pr. 75, Kaunas; Savanorių pr. 423, Kaunas; Tilžės g. 11A, Šiauliai, Taikos pr. 28A, Klaipėda, J. Basanavičiaus g. 54, Utena, Psichikos sveikatos centruose; Psichikos sveikatos konsultacijų centruose.