*alt_site_homepage_image*

Naujienos

Gegužės mėnesį - moters ištyrimo programa tik 59 Eur

Gegužės mėnesį - moters ištyrimo programa tik 59 Eur

Gegužės mėnuo – puikus metas parodyti dėmesį brangiausioms, mūsų gyvenimus puošiančioms moterims, o tai padaryti galima ne tik dovanojant puokštę gėlių, bet ir paskatinus pasirūpinti savo sveikata. Šį mėnesį visose „InMedica“ klinikose bei „InMedica Express“ padaliniuose moterų sveikatą leidžiantis įvertinti tyrimų paketas kainuos tik 59 Eur! Šis paketas ypatingas tuo, kad padeda įvertinti ne tik bendrą organizmo būklę, bet ir įvairių onkologinių ligų riziką!

Klaipėdos „InMedica“ klinikos šeimos gydytoja Kamilė Bertašiūtė pasakoja, kad krūtų, kasos ar kiaušidžių vėžys dažniausiai būna greitos ir agresyvios eigos liga, kurios ankstyvas diagnozavimas turi įtakos gydymo efektyvumui ir gyvenimo kokybės gerinimui. 

Atitinkamo vėžio žymens pokyčiai leidžia įtarti onkologinę ligą, kai dar nėra klinikinių jos simptomų, o jau sergantiesiems – įvertinti gydymo efektyvumą, stebėti progresą bei ligos atsinaujinimą.

Ypač vėžio žymenų tyrimai yra naudingi pacientams, kurių šeimos nariai jau serga onkologine liga, kadangi tokiais atvejais dažnai vyrauja genetinio paveldimumo faktorius.

Dar į šį paketą yra įtrauktas bendras hematologinis tyrimas, leidžiantis įvertinti bendrą organizmo būklę, laiku pastebėti įvairias ligas bei virusines arba bakterines infekcijas. Taip pat gliukozės, pagrindinio organizmo angliavandenio ir energijos šaltinio, bei geležies, reikalingos normaliam eritrocitų ir hemoglobino susidarymui, deguonies pernešimui ir energijos apytakai, tyrimai.

Primename, kad „InMedica“ klinikose galima įsigyti 30, 50 arba 100 Eur vertės dovanų kuponus, kurie pradžiugins kiekvieną savo savijauta norintį pasirūpinti žmogų!

Klinikų kontaktai*

* pasiūlymas negalioja: Laisvės pr. 64A, Vilnius; Ukmergės pr. 219, Vilnius; Savanorių pr. 75, Kaunas; Savanorių pr. 423, Kaunas; Tilžės g. 11A, Šiauliai, Taikos pr. 28A, Klaipėda, J. Basanavičiaus g. 54, Utena, Psichikos sveikatos centruose; Psichikos sveikatos konsultacijų centruose.