*alt_site_homepage_image*

Klinikos

„InMedica“ Odontologijos centras, Vingio g. 14, Klaipėda („Danta“)

I-IV 09:00-18:00 val.
V 09:00-17:00 val. ;
VI, VII Nedirbame
Tel. +370 687 19 909 El. paštas odontologija.klaipeda@inmedica.lt
Teikiamos paslaugos

Odontologijos centras, įsikūręs Vingio g. 14 Klaipėdoje („Vingio“ prekybos centre, II aukšte) veikia nuo  2004-ųjų metų (buvusi „Danta“). Per metus centre apsilanko daugiau nei 5 tūkst. pacientų, kurie itin vertina ilgametę klinikos patirtį ir gydytojų profesionalumą.

Funkcionaliai įrengtoje klinikoje gydytojai odontologai ir burnos higienistai teikia odontologines paslaugas tiek suaugusiems, tiek vaikams:

Yra įrengti keturi odontologiniai ir vienas rentgenologinių tyrimų kabinetas. Pacientai odontologijos centre gali gauti visas reikiamas paslaugas nuo reikalingų tyrimų iki gydymo paslaugų, o esant poreikiu yra suteikiama galimybė kreiptis ir į kitas įmonių grupės klinikas.

Odontologijos centre naudojamos pažangios technologijos bei aukštos kokybės medžiagos, siekiant užtikrinti kokybišką, moksliškai pagrįstą ir profesionalų odontologinių ir burnos priežiūros paslaugų teikimą.

Implantavimo procedūrų metu sriegiami vieni aukščiausios klasės dantų implantų – „Straumann“ ir „Megagen“. „Straumann“ yra  pripažintas prekės ženklas pasaulinėje dantų implantų rinkoje. Visi šios firmos dantų implantai ir jų komponentai yra gaminami Šveicarijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, regeneracinės medžiagos – Švedijoje. „Megagen“ taip pat plačiai žinomas prekės ženklas, siūlantis  įvairius sprendimo būdus pritaikytus daugumai problemiškų situacijų, užtikrina bene geriausią ir efektyviausią rezultatą kiekvienam pacientui.

Klinika yra sudariusi sutartį su Teritorinėmis ligonių kasomis dėl dantų protezavimo teikimo. Dantų protezavimo paslaugų išlaidos kompensuojamos iš PSDF lėšomis numatytais atvejais.


ODONTOLOGIJOS PASLAUGOS IŠSIMOKĖTINAI

Žinant, kaip svarbu rūpintis savo ir artimųjų sveikata, suteikiame galimybę gydytis ir protezuotis dantis išsimokėtinai. Jūsų patogumui bendradarbiaujame su dviem partneriais: „Med Lizingas“ ir „General Financing“.


KLINIKA BENDRADARBIAUJA SU ŠIAIS PARTNERIAIS:

Gydytojai, dirbantys klinikoje

Greta Taljanovė Burnos higienistė
Karolina Buivydienė Burnos higienistė
Marija Kudinova Burnos higienistė
Rimvydas Pocys Gydytojas odontologas implantologas
Giedrė Ruseckienė Gydytoja odontologė
Šarūnė Gudonytė-Rutkauskė Gydytoja odontologė
Teikiamos paslaugos
Odontologija
Dantų terapija, profilaktika ir burnos higiena, endodontija, dantų protezavimas ir implantacija
Mus rasite