*alt_site_homepage_image*

Dantų implantavimas

DANTŲ IMPLANTAVIMAS

Implantacija - pažangiausias būdas atkurti prarastą dantį ar dantis. Priešingai nei seniau, naudojant protezavimo tiltus, implantacijos metu nėra pažeidžiami (šlijuojami,) šalia esantys dantys.
Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad dirbame tik su žinomų gamintojų, tokių kaip Nobel ir Shtraumann gaminamais implantais, žinoma, esant paciento pageidavimui, galime pasiūlyti ir kitų gamintojų siūlomus implantus.

Danties implantas yra natūralios danties šaknies pakaitalas – tai titaninis ar porcelianinis sraigtas, atstojantis trūkstamo danties šaknį, kuris yra įsukamas į žandikaulio kaulą. Dantų implantas atstoja danties šaknį, todėl neleidžia žandikauliui nykti. Prigijus implantui jis tampa tvirta atrama, ant kurios vėliau yra fiksuojamas danties vainikėlis/protezas.

Implantais galima atstatyti ne tik pavienius dantis, bet ir dantų eilės defektą. Jie gali būti sriegiami tiek apatiniame, tiek viršutiniame žandikaulyje.

 

Implantavimo eiga:
1. Implantas įsrėgiamas į žandikaulį,
2. Laukiama kol sugis ir prigis,
3. Uždedama gijimo galvutė,
4. Uždedamas danties protezas.

Implantų priežiūra
Dantų implantų priežiūra niekuo nesiskiria nuo standartinių burnos higienos procedūrų. Implantus turintis pacientai nejaučia jokio diskomforto valgydami ar kalbėdami. Pacientai, kurie laikosi gydytojo rekomendacijų ir nepriekaištingai prižiūri savo naujuosius dantis, implantais dažniausiai gali džiaugtis visą gyvenimą.

Implanto privalumai:
• Ilgaamžiškumas ir patikimumas,
• Nėra pažeidžiami gretimi dantys,
• Atstatoma kramtymo funkcija,
• Netirpsta žandikaulio kaulas,
• Atkuriamas estetinis vaizdas.