*alt_site_homepage_image*

Skiepai

Vakcinacija – tai  vakcinos  įskiepijimas  asmeniui  siekiant,  kad  susidarius  specifiniam  imunitetui, žmogus taptų atsparus konkrečiai užkrečiamai ligai. Tai – viena ekonomiškai efektyviausių profilaktikos priemonių. Taip pat ji daug pigesnė nei gydymas tiek  asmeniui, tiek visuomenei. Įvertinęs kiekvieno keliautojo individualią riziką, gydytojas nustato, kokie skiepai ar kitos profilaktikos priemonės reikalingos.

Mes užtikriname, kad naudojame tik Lietuvoje registruotas ir kokybiškas vakcinas – niekada nekils abejonių, ar esate paskiepytas galiojančia, veiksminga vakcina. „InMedica” klinikose galite pasiskiepyti nuo gripo, erkinio encefalito, pneumokokinės bei meningokokinės infekcijų, žmogaus papilomos viruso (ŽPV), taip pat siūlome platų vakcinų pasirinkimą keliaujantiems.

Norime pabrėžti, kad vakcinacija ne tik apsaugo pavienių žmonių sveikatą, bet taip pat yra bendra visuomenės atsakomybė, kurianti kolektyvinį imunitetą. Kuo daugiau žmonių pasiskiepija, tuo mažesnė yra užkrečiamų ligų plitimo rizika visuomenėje. Todėl raginame visus prisidėti prie kolektyvinio imuniteto stiprinimo. Mūsų kvalifikuotas medicinos personalas visuomet pasiruošęs suteikti informaciją ir patarimus dėl tinkamiausių skiepų jums ar jūsų šeimai. Jūsų sveikata yra mūsų rūpestis!

 

        Skiepai         

Klinikų kontaktai