Pradžia
lt
en
Pradžia
En

Utena

darbo laikas

Darbo laikas: I-VI 8.00 - 17.00

Kontaktai

Adresas: J. Basanavičiaus g. 54, LT-28142 Utena

Tel:. 8 389 61 535

utenainmedica.lt 

  • Šeimos medicina (skiepai, prevencinės programos, medicininės pažymos) Odontologijos paslaugos (chirurgija, inmplantologija, endodontija,
  • protezavimas)
  • Gydytojų specialistų konsultacijos
  • Rentgeno diagnostika
  • Laboratoriniai tyrimai
  • Estetinė dermatologija
  • Reabilitacijos paslaugos
  • Gydomieji masažai
  • KONSULTUOJANTIS SPECIALISTAS

    ARTIMIAUSIA KONSULTAVIMO DATA

    Koloproktologas -  Prof. hab. med.dr. Narimantas Evaldas Samalavičius

    11.05

    Akušerė - ginekologė - Med. m. dr.  Danguolė Vildaitė

    10.10

    Radiologė - krūtų specialistė - Gyd. Dalia Bartuškaitė

    11.05

    Ortopedas - traumatologas - Med.m. dr. Regimantas Jonas Žitkauskas

    10.10; 10.24

    Akušerė - ginekologė - Gyd. Ala Menčinskienė

    10.07; 10.14; 10.21; 10.28

    Oftalmologė - Gyd. Simona Stech

    10.06; 10.13; 10.20; 10.27

    Radiologė, echoskopuotoja - Gyd. Odeta Žukauskienė

    10.08

    Kraujagyslių chirurgas -  Med. m. dr. Vaidotas Zabulis

    10.14

    Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Jurgita Gasperaitienė

    10.03; 10.10; 10.11; 10.17; 10.24; 10.25; 10.31

    Neurochirurgas - Gyd. Šarūnas Bogušis

    10.13; 10.27

    Otorinolaringologas (LOR) - Gyd. Evaldas Kateiva

    09.30

    Ginekologė - onkologė  Gyd. Rūta Čiurlienė

    10.01

    Endokrinologė - Gyd. Eglė Patkauskienė

    10.06; 10.27

    Ortopedas - traumatologas - Gyd. Aurimas Marcinkevičius

     10.01; 10.28

    Akušerė - ginekologė -  Gyd. Vida Archipovienė

    10.18; 10.25;

    Kardiologė - Gyd. Loreta Prabišienė

    10.07; 10.12; 10.19; 10.2110.26; 10.28

    Urologas, echoskopuotojas, chirurgas - Gyd. Raimundas Leipus

    10.04; 10.11; 10.18; 10.25

    Dermatovenerologė - Gyd. Rasa Kuliešienė

    10.03; 10.05; 10.10; 10.12; 10.17; 10.19; 10.24; 10.26; 10.31

    Chirurgas  -  Gyd. Žygimantas Kuliešius

    10.12; 10.28

    Otorinolaringologė (LOR) – Greta Petrova

    09.29;

    Kraujagyslių chirurgas -  Gyd. Arūnas Grinkevičius

    10.20;

    Gastroenterologė Anachita Kaminskienė

    10.08

       Ortopedas - traumatologas Sergejus Naumkinas

    10.05; 10.06; 10.12; 10.13; 10.26; 10.27

       Urologas Gyd. Justinas Babakinas

    10.06; 10.13; 10.27

    Vaikų gastroenterologė – Gyd. Aistė Sniečkuvienė

    10.05; 10.19;

    Psichiatras A. Dambrava

    10.29

    Gydytojas neurologas Doc. Dr. Aleksandras Vilionskis

    10.20

    Oftalmologė - Gyd. Ona Garlaitė

    10.07; 10.15

DARBO LAIKAS
    Laisvi dienos laikai
    Pasirinktą dieną laisvų laikų nėra. Dienos, kada yra laisvų laikų, pažymėtos laikroduko simboliu. ()

      GYDYTOJŲ TVARKARAŠČIAI