*alt_site_homepage_image*

Vaikų ir paauglių psichiatrai

VAIKŲ IR PAAUGLIŲ PSICHIATRAI

„InMedica“ klinikos Psichikos sveikatos centruose dirba aukštos kvalifikacijos specialistų komandos: suaugusiųjų, vaikų ir paauglių psichiatrai, suaugusiųjų, vaikų ir paauglių psichologai, medicinos psichologai, psichoterapeutai.

Pageidaujantiesiems privatumo, konfidencialumo ar pacientams iš kitų klinikų, siūlome privačias, mokamas paslaugas. Jos yra teikiamos Psichikos sveikatos konsultacijų centre Giedraičių g. 41 Vilniuje bei Julijanavos g. 1E. Kaune. Jūsų patogumui teikiamos ir nuotolinės konsultacijos. Pageidaujantiesiems anonimiškumo, taip pat kitų klinikų pacientams paslaugos yra mokamos.

Vaikų ir paauglių psichiatrai nustato, diagnozuoja ir gydo vaikų ir paauglių elgesio ir emocijų sutrikimus, konsultuoja tėvus auklėjimo klausimais.

Vaikų psichologinis konsultavimas

Vaikams, turintiems elgesio ir emocinių problemų, taip pat gali padėti psichologinis konsultavimas.  Kreipkitės, jeigu Jūsų vaikas yra prislėgtas, pernelyg užsisklendęs, nepasitiki savimi, išgyvena stiprų nerimą, dažnai pratrūksta pykčiu, elgiasi nepagarbiai su kitais vaikais ar suaugusiais, turi problemų mokykloje, išgyvena skyrybas šeimoje ar dėl kitų sunkumų. Jaunesnio amžiaus vaikams taikoma žaidimo terapija.

Paauglių psichologinis konsultavimas

Kreipkis, jei Tau sunku užmegzti ir palaikyti santykius su bendraamžiais, patiri sunkumų mokykloje, išgyveni didelį nerimą, esi prislėgtas, išsigandęs, trūksta pasitikėjimo savimi ar tiesiog nori geriau pažinti save.