*alt_site_homepage_image*

Endodontija

„InMedica“ klinikose dirba virš 180 patyrusių odontologų komanda, kuri teikia terapinio dantų gydymo, profilaktikos ir burnos higienos, vaikų dantų gydymo, endodontijos, dantų protezavimo (taip pat ir TLK lėšomis), dantų implantacijos ir dantų chirurgijos paslaugas.

„InMedica“ klinikose dirbantys gydytojai odontologai.

ENDODONTIJA

Endodontija – tai šaknies kanalų gydymas arba pergydymas, esant negrįžtamiems pulpos pakitimams, sąlygotiems pulpito arba periodontito. Dažniausiai bakterijos į dantų kanalus patenka dėl dantų karieso. Jei kanalai negydomi, bakterijos patenka į aplinkinius audinius per šaknies viršūnę ir sukelia uždegimą. Ilgainiui pradeda gesti žandikaulio kaulas apie uždegiminį dantį, formuojasi židinys. Tai gali sukelti rimtesnes komplikacijas.

Dantų šaknų kanalų gydymas pradedamas nuo kanalų išvalymo. Kuomet dantų šaknų kanalai išvalyti, hermetiškai užpildomos šaknų kanalų sistemos angos. Šaknų kanalų angos uždaromos ypač kruopščiai, o pažeisti audiniai aplink šaknį ima gyti. Kai dantų šaknų kanalai sugyja, lieka atstatyti danties vainiką plombuojant ar protezuojant. Danties nervo uždegimas gydomas pašalinant danties nervą endodontinio gydymo metu.