*alt_site_homepage_image*

Dantų implantavimas

„InMedica“ klinikose dirba virš 180 patyrusių odontologų komanda, kuri teikia terapinio dantų gydymo, profilaktikos ir burnos higienos, vaikų dantų gydymo, endodontijos, dantų protezavimo (taip pat ir TLK lėšomis), dantų implantacijos ir dantų chirurgijos paslaugas.

DANTŲ IMPLANTAVIMAS

Dantų implantavimas – tai pažangus, patikimas ir neskausmingas būdas atstatyti prarastus dantis. Atsiradęs tarpas po danties netekimo skatina kaimyninių dantų slinkimą, dėl to suprastėja sąkandis, tampa sunku kramtyti maistą, dantų higiena tampa sudėtingesnė, prarandamas estetinis grožis, ilgainiui keičiasi veido forma. Taikant dantų implantacijos procedūrą galima sustabdyti kaulo nykimo procesą, visiškai atstatyti pirminę kramtymo funkciją bei pasiekti nepriekaištingų estetinių rezultatų.

Dantų implantai – tai danties šaknies pakaitalai, ant kurių tvirtinami protezai (kitaip vadinami vainikėliu). Dantų implantai dažniausiai gaminami iš titano, kurį žmogaus organizmas lengvai įsisavina ir kurie nesukelia alerginių reakcijų. Dantų implantai gali būti įsriegiami tiek apatiniame, tiek viršutiniame žandikaulyje pakeičiant vieno, kelių ar net visų prarastų dantų šaknis. Vėliau prie implanto pritvirtinama dirbtinė danties karūnėlė, reikalui esant – ir implanto atrama.
Dantų implantai gali būti įsriegiami bet kokio amžiaus pacientams, kurių žandikaulis jau yra susiformavęs (įprastai nuo 18 metų). Siekiant sumažinti galimų komplikacijų riziką, dantys turėtų būti implantuojami tik išgydžius paciento ligas, galinčias turėti neigiamos įtakos procedūros rezultatams.
Jei tinkamai prižiūrėsite burnos ertmės būklę, pasiektais implantacijos rezultatais galėsite džiaugtis net ir kelis dešimtmečius.

„InMedica“ klinikos implantacijai naudoja tik aukščiausios kokybės implantus.

Medentika implantai

Medentika implantai yra pagaminti iš aukštos klasės šalto lydymo 4 laipsnio titano ir pasižymi išskirtinėmis savybėmis:

  • dėl inovatyvios formos ir paviršiaus implantas patikimai įsitvirtina žandikaulio kaule ir užkerta kelią žandikaulio kaulo nykimui;
  • unikalūs makro- ir mikro- implanto sriegiai lemia idealų kaulo ląstelių išsidėstymą aplink įsriegtą implantą, užtikrina maksimalų saugumą integruojant implantą į žandikaulio kaulą.

Medentika implantai gaminami Vokietijoje.

Straumann implantai

Straumann implantai – vieni dažniausiai naudojamų dantų implantų. Šie implantai nuolat tobulinami, pasižymi puikia šveicariška kokybe bei, remiantis tyrimų duomenimis, itin aukštu prigijimo rodikliu (98,4 proc.). Tokį rezultatą lemia implantui gaminti naudojamos medžiagos, paviršius, sukuriama forma bei sujungimas su dantų vainikėliu.

Straumann implantų medžiaga yra naujos kartos Roxolid lydinys (titanas ir cirkonis), kuris yra daugiau nei 35 proc. stipresnis už titano lydinį. Roxolid unikali formulė suteikia galimybę įstatyti mažesnį implantą, todėl pusė pacientų atvejų nereikia kaulo priauginimo operacijos. Tokiu būdu sutaupoma pinigų ir gydymo laikas tampa trumpesnis.

Naudojant Straumann implantus implantacija yra trumpa ir neskausminga, nereikalinga papildoma chirurginė operacija implantui įstatyti. Šių implantų paviršius mikrolygmenyje yra porėtas (SLA), o tai, tyrimų duomenimis, lemia greitesnį ir efektyvesnį implanto prigijimą.


SLActive implantai – aukščiausios rūšies implantas, kuris geriau stimuliuoja kaulinio audinio maitinimą krauju, sumažina uždegimo riziką ir pagreitina gijimo laikotarpį. Tyrimų duomenimis, SLActive implantai pasižymi aukščiausiu prigijimo rodikliu (99–100 proc.). Šį rezultatą lemia implantui gaminti naudojamos medžiagos, paviršius, sukuriama forma bei sujungimas su dantų vainikėliu.