*alt_site_homepage_image*

Naujienos

Kuriame priežastis šypsotis: specializuoti odontologijos centrai

Kuriame priežastis šypsotis: specializuoti odontologijos centrai

Tegul nei viena proga nusišypsoti nuo šiol nebus praleista, nes kompleksiškai išspręsti jūsų šypsenos problemas galima apsilankius specializuotuose „InMedica“ odontologijos centruose, įsikūrusiuose trijuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, adresu Šeimyniškių g. 19, Panevėžyje – Stoties g. 49 ir Klaipėdoje – Vingio g. 14.

Šiuose centruose dirba sutelktos skirtingų specializacijų profesionalų komandos, kurias sudaro bendrosios praktikos gydytojai odontologai, protezuotojai bei estetinių restauracijų specialistai, ortodontai, burnos chirurgai bei burnos higienistai. Tai užtikrina galimybę rinktis iš plataus spektro paslaugų: nuo modernios išsamios diagnostikos iki implantavimo ir kitų odontologinių procedūrų.

Siekiant užtikrinti kokybišką, mokslu pagrįstą ir profesionalų odontologijos paslaugų teikimą, šiuose „InMedica“ odontologijos centruose naudojamos pažangios technologijos bei itin aukštos kokybės medžiagos. Pavyzdžiui, Vilniuje skaitmeniniai burnos atspaudai atliekami 3Shape 3D intraoralinis skeneriu, o minkštųjų audinių modifikavimui, antimikrobiniam periodontologiniam ir endodontologiniam gydymui naudojamas S3 odontologinis lazeris. Dantų balinimui klinikose pasitelkiama viena saugiausių lazerinių sistemų „Philips Zoom“. Kartu odontologijos centrai ne vienerius metus glaudžiai bendradarbiauja su dantų technikais, todėl užtikrinimas itin kruopštus darbas ir gydymo rezultatas.

Naudinga paminėti, kad šios klinikos yra sudariusios sutartis su Teritorinėmis ligonių kasomis dėl dantų protezavimo ir numatytais atvejais šių paslaugų išlaidos yra kompensuojamos PSDF lėšomis. Be to, minėtuose odontologijos centruose suteikiamos galimybės gydyti ir protezuoti dantis išsimokėtinai.

 

Vilnius

Panevėžys

Klaipėda

Šeimyniškių g. 19

Stoties g. 49

Vingio g. 14

Tel.: +370 521 99 557

Tel. +370 45 508 064

Tel. +370 687 19 909

I-V 08:00-19:00 val.

VI-VII Nedirbame

I-V 08:00-18:00 val.

VI-VII Nedirbame

I-IV 09:00-18:00 val.

V 09:00-17:00 val.

VI, VII Nedirbame