*alt_site_homepage_image*

Naujienos

Džiaukitės balta šypsena!

Džiaukitės balta šypsena!

Savo vasaros šventei galite pasipuoti balta šypsena išbandydami dantų balinimo kapas!

Naudojant kapas, dantų balinimas yra atliekamas namuose. Specialistai pagamina individualias kapas pagal kiekvieno žmogaus dantų formą ir sąkandį bei įteikia dantų balinimo švirkštus, kuriuose yra pagrindinė dantų balinimo medžiaga – vandenilio peroksidas.

Vilniaus „InMedica“ klinikos, esančios Šeimyniškių g. 19, burnos higienistė Erika Grybytė sako, kad kapos yra saugus būdas balinti dantis, žinoma, tik tokiu atveju, kai yra laikomasi specialisto nurodytų rekomendacijų. Odontologas, atsižvelgdamas į dantų būklę ir kitus parametrus, parenka tinkamiausią balinamojo gelio intensyvumą ir nustato, kiek turėtų trukti viena procedūra bei visas jų kursas.

Dar vienas svarbus aspektas – prieš balinant dantis kapomis verta atlikti dantų karieso gydymą bei profesionalią burnos higieną. Jei pirmiau bus pagaminamos kapos, o tik tuomet plombuojami dantys, kapos gali pacientui nebetikti.

Dantų balinimo kapomis rezultatas yra labai individualus – vieniems pacientams pirmieji rezultatai gali matytis jau kitą dieną po pirmosios procedūros, kitiems – po kelių dienų.

Džiaukitės balta šypsena! Burnos higienistė Erika Grybytė paslaugą teikia Šeimyniškių g. 19, Vilnius. Kontaktai