*alt_site_homepage_image*

Naujienos

Druskų kambario nauda kūnui ir psichinei sveikatai

Druskų kambario nauda kūnui ir psichinei sveikatai

Norint palepinti kūną ir pasirūpinti savo psichine sveikata, nebūtina važiuoti į tolimą kurortą ar sveikatingumo centrą. Tai padaryti galima ir apsilankius Vilniaus (Šeškinės g. 30–5) ir Kauno (Baltų g. 7A) „InMedica“ klinikose įsikūrusiuose druskų kambariuose! 

Pasak Kauno „InMedica“ klinikos šeimos gydytojos Daivos Sakavičienės haloterapija – tai reabilitacijos metodas, kurį taikant atkuriamas natūralių druskos urvų mikroklimatas.

Terapijos metu pacientas patogiai įsitaiso druskų kambaryje ir kvėpuoja šiuo elementu bei jodu prisotintu oru. Seansas trunka nuo 30 iki 60 min., o siekiant efektyvių rezultatų, kartojamas 10–20 kartų. 

  • Dažniausiai haloterapija taikoma gydant lėtines kvėpavimo takų ligas: bronchinę astmą, bronchektazinę ligą, sinusitą, faringitą ar laringitą.
  • Be to, ji itin veiksmingai padeda įveikti odos problemas: žvynelinę, atopinį dermatitą, riebiąją seborėją, aknę, pleiskanojimą, brendimo spuogus bei skatina odos regeneraciją.
  • Šie seansai naudingi ir prasidėjus alergijai dėl buitinių, pramoninių dirgiklių bei padidėjus jautrumui tam tikroms cheminėms medžiagoms.
  • Haloterapija padeda nuraminti nervų sistemą, stiprinti organizmo atsparumą, tinka skydliaukės ligų profilaktikai, kadangi druskingoje aplinkoje gausu jodo.

Vilniuje: Šeškinės g. 30–5

Kaune: Baltų g. 7A