*alt_site_homepage_image*

Naujienos

Dantų tiesinimas kapomis. Dovanojame konsultaciją!

Dantų tiesinimas kapomis. Dovanojame konsultaciją!

Jei ilgai dvejojote dėl dantų tiesinimo? Su dantų gydymu kapomis – ryžtis paprasčiau. Paleiskite įsivyravusias baimes dėl nepatogaus, neestetiško dantų tiesinimo. Siekti harmoningos šypsenos galite užtikrintai bei komfortiškai. Lengvos, nepastebimos kapos palaipsniui padės susigrąžinti pasitikėjimą savimi. Net nepajausite gydymo poveikio kasdienybei, o galutinis rezultatas Jus tikrai nudžiugins.

Mūsų klinikoje patyrę specialistai padės įvertinti Jūsų dantų būklę ir skirs gydymą norimam rezultatui pasiekti. Apsispręsti dėl dantų tiesinimo kapomis dar lengviau, nes pirminę konsultaciją dovanojame! Pasiūlymas galioja Šeimyniškių g. 19, Vilniuje, iki 2023.11.30.

Pirminės konsultacijos metu ortodontas atliks dantų apžiūrą ir įvertins tiesinimo kapomis galimybę. Atkreipiame dėmesį, jog esant būtinybei, reikalinga panoraminė dantų nuotrauka, kuri kainuoja papildomai (25 Eur).

Kodėl verta rinktis mus?

 • Nereikės laukti, norint patekti pas specialistą. Galėsite lanksčiai planuoti ortodontinį gydymą.
 • Gydymą atliks aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padėjo jau šimtams susigražinti pasitikėjimą savo šypsena.
 • Vienoje vietoje galite gauti reikalingą gydymą. Pasirūpinsime Jumis, jei prireiks terapinių, profilaktinių ar kitų odontologinių paslaugų.
 • Užtikriname sklandų gydymo paslaugų procesą bei priežiūrą viso gydymo metu.

Kodėl verta rinktis dantų gydymą kapomis? Kam jis tinkamas?

 • Beveik NEMATOMAS GYDYMAS. Lengvos, plonytės, kompaktiškos kapos savo patogumu ir estetika lenkia kitus dantų tiesinimo būdus. Todėl tobulos šypsenos galėsite siekti lengviau.
 • Tinka tiek nesudėtingais, tiek sudėtingais atvejais. Vis svarstydavote, jog norėtumėte tobulos šypsenos, bet gąsdina mintis, jog reikės nešioti breketus. Nebūtinai. Vis daugiau žmonių renkasi komfortiškesnį gydymą kapomis, net ir esant sudėtingiems atvejams. Kapų efektyvumas ne ką ne mažesnis nei klasikinio gydymo breketais. Svarbu tinkamai suplanuoti ir laikytis gydymo plano.
 • Tinka linkusiems į alergines reakcijas. Kapos gaminamos iš specialios biomedžiagos, kuri puikiai dera su žmogaus organizmu.
 • Kapos suteikia didesnį komforto jausmą. Nebraižo gleivinės. Galite bet kada nusiimti, todėl patogu valgyti, išsivalyti dantis.

Gydymo eiga

Pagal jūsų dantų modelį pagaminami skirtingi kapų rinkiniai, kuriuos keisdami jūsų dantys yra laipsniškai stumiami reikiama kryptimi ir formuojama harmoninga šypsena.

Rezultatai

Laikydamiesi specialisto sudaryto gydymo plano, pasieksite trokštamo rezultato – harmoningos ir pasitikėjimo savimi kupinos šypsenos.

 • Tiesesnis dantų lankas, simetriška šypsena
 • Lengvesnė dantų, tarpdančių priežiūra dėl taisyklingos padėties
 • Labiau tausojami ir nedylantys dantys dėl taisyklingos padėties

Konkreti gydymo kaina aptariama po dantų būklės įvertinimo.

Nematomas dantų tiesinimas kapomis – pasiekti tobulą šypseną lengviau!

Registracija:

Šeimyniškių g. 19, Vilnius
Tel.: +370 521 99 557
El. paštas: seimyniskes.odontologai@inmedica.lt