Pradžia
lt
en
Pradžia
En

Dienos chirurgijos centras

       

InMedica Santariškės dienos chirurgijos centre atliekamos operacijos ginekologijos, urologijos, abdominalinės, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos, kraujagyslių chirurgijos srityse. Operacijos atliekamos moderniausia įranga ir naujausiais metodais, kad pacientui sukeltų kuo mažiau nepatogumų ir jis galėtų kuo greičiau grįžti į įprastą gyvenimą: po operacijos pacientas išleidžiamas į namus tą pačią arba kitą dieną.

Prieš kiekvieną operaciją būtina chirurgo specialisto konsultacija, kurios metu skiriami reikalingi tyrimai, aptariami įvairūs su pasiruošimu operacijai susiję klausimai, sudaromas operacijos planas, pacientas informuojamas apie numatomą reabilitaciją po operacijos. 

Naudojami naujausi, minimaliai invazyvūs, daugeliu atvejų – endoskopiniai ar kiti neinvaziniai chirurginiai metodai.

Po operacijos pacientas perkeliamas į jaukią vienvietę palatą, kur jis prižiūrimas kvalifikuoto slaugos personalo. 

Dalį dienos chirurgijos paslaugų pacientams, draustiems privalomuoju sveikatos draudimu apmoka teritorinės ligonių kasos, pagal sutartyje su teritorine ligonių kasa nurodytą paslaugų nomenklatūrą ir bazines kainas. Paslaugos kompensuojamos pateikusiems draustumą patvirtinantį dokumentą ir turintiems šeimos gydytojo arba gydytojo specialisto siuntimą. Pacientui detaliai paaiškinama kiek ir už kokias paslaugas jis turi mokėti, ir kokią konkrečios paslaugos dalį apmoka Teritorinė ligonių kasa.

Jei gyvenate ne Lietuvoje, pasirūpinsime Jūsų skrydžių ir apgyvendinimo planavimo rūpesčiais Vilniuje iki operacijos ir po jos.

Pacientų patogumui pateikiame informaciją apie pasiruošimą artėjančiai operacijai mūsų klinikoje - PACIENTO ATMINTINĖ

 

KLINIKOJE DIRBA ŠIE SPECIALISTAI:

Gyd. G. Latakaitė- Čiuladė

Gyd. D. Jauniškis

Gyd. I Kastytė

Dr. G. Stundžaitė-Beršauskienė