Psichologinė pagalba

Iškilus sunkumams kiekvienas galime atrasti jėgų kovoti, keistis ir kurti kitokį gyvenimą. Mūsų klinikos psichologės padės išgyventi skausmingą patirtį ir surasti vilties eiti pirmyn. Specialistės dirba su vaikais (gali taikyti pokalbio, žaidimo, piešimo terapijas ir kt.), paaugliais ir suaugusiais, konsultuoja poras ir šeimas.  

Individualus suaugusiųjų psichologinis konsultavimas

Psichologinis konsultavimas Jums galėtų padėti, jeigu susidūrėte su asmeniniais, šeimos ar darbo sunkumais, kyla tarpasmeninių konfliktų, išgyvenate psichologinę krizę (patyrėte netektį , susirgote sunkia liga, išgyvenate skyrybas ar užklupo kiti skaudūs įvykiai Jūsų gyvenime). Galite kreiptis, jeigu išgyvenate stiprų nerimą, liūdesį, baimę, sunku priimti sprendimą, norite išmokti naujų elgesio būdų, siekiate labiau pasitikėti savimi, išmokti prasmingai siekti savo tikslų. Taip pat psichologinis konsultavimas gali būti naudingas, jeigu norite geriau save pažinti ir tobulėti kaip asmenybė.

 Šeimų ar porų psichologinis konsultavimas

Iškilus tarpasmeninių santykių problemoms  galite kreiptis pagalbos su partneriu ar visa šeima.  Šeimos ar poros psichologiniame konsultavime sprendžiami tarpasmeninių santykių klausimai, šeimos nariai mokosi suprasti ir išreikšti savo  jausmus, geriau pažinti vienas kitą, surasti efektyvesnių bendravimo ir problemų sprendimo būdų.

 Vaikų psichologinis konsultavimas

Vaikams, turintiems elgesio ir emocinių problemų, taip pat gali padėti psichologinis konsultavimas.  Kreipkitės, jeigu Jūsų vaikas yra prislėgtas, pernelyg užsisklendęs, nepasitiki savimi, išgyvena stiprų nerimą, dažnai pratrūksta pykčiu, elgiasi nepagarbiai su kitais vaikais ar suaugusiais, turi problemų mokykloje, išgyvena skyrybas šeimoje ar dėl kitų sunkumų.  Jaunesnio amžiaus vaikams taikoma žaidimo terapija.

 Paauglių psichologinis konsultavimas

Kreipkis, jei Tau sunku užmegzti ir palaikyti santykius su bendraamžiais, patiri sunkumų mokykloje, išgyveni didelį nerimą, esi prislėgtas, išsigandęs, trūksta pasitikėjimo savimi ar tiesiog nori geriau pažinti save.

 

 

 

 

 

Registracija: