Dantų balinimas

   Dantų balinimas – tai viena iš labiausiai paplitusių kosmetinio dantų gydymo                  procedūrų, leidžianti kiekvienam žmogui pagražinti savo šypseną.

   Pasaulyje dantų balinimas nėra nauja procedūra. Vandenilio peroksidas balinti              dantims pradėtas naudoti jau daugiau kaip prieš šimtą metų. Dar 1884 m. JAV buvo    užfiksuotas pirmasis vandenilio peroksido panaudojimas dantų balinimui, tačiau          nuo to laiko nepaprastai daug kas pasikeitė, toli pažengė į priekį. Naujausių ir                pažangiausių technologijų dėka šiandien UAB „InMedica“ Jums gali pasiūlyti itin            saugų, nesudėtingą, greitą ir efektyvų dantų balinimo metodą, naudojant kapas.

Išbandyta daugybė įvairių medžiagų dantų balinimui, bet ligi šiol neatrasta nieko geriau už vandenilio peroksidą arba karbamido peroksidą (silpna vandenilio peroksido forma). Visiems šiuolaikiniams balinimo būdams iš esmės naudojama ta pati cheminė medžiaga tik skirtingų atmainų ir stiprumo. Daugelis tyrimų, atliktų įvairiose šalyse, patvirtina, jog sveikų dantų balinimas vandenilio peroksidu yra saugus, nepakeičia danties ir aplinkinių audinių struktūros. Nors yra daug mitų apie dantų balinimo kenksmingumą, jie neatitinka tiesos, net atvirkščiai – tai saugiausia kosmetinės odontologijos procedūra. Be abejo, dantų balinimas turi būti atliekamas laikantis nurodytų taisyklių ir sąlygų, prieš tai yra būtina gydytojo odontologo apžiūra-konsultacija. 

Baltesnę šypseną galite turėti: