Profilaktinė dantų apžiūra

   Profilaktinis dantų patikrinimas (apžiūra) tai – gydytojo odontologo atliekama        procedūra, kuri būtina tiek vaikams, tiek suaugusiems.

   Profilaktinio patikrinimo metu suaugusiems gydytojai odontologai nustato              dantų ėduonies pakenktus dantis bei įvertina burnos ertmės būklę.

   Mūsų mažiesiems pacientams profilaktinis patikrinimas būtinas ne tik todėl, kad    brendimo laikotarpiu dygstantys nuolatiniai dantys yra mažiau atsparūs rūgščių    ir šarmų poveikiui nei suaugusių žmonių, bet ir tam, kad tinkamu laiku būtų imtasi prevencijos priemonių atkreipiant tėvų dėmesį į jų vaikų dantų dygimo ir žandikaulių vystymosi anomalijas.

Norint išvengti rimtų dantų bei dantenų ligų, kurios neretai baigiasi net ir danties praradimu, profilaktinį dantų patikrinimą tiek vaikams, tiek suaugusiems rekomenduojama atlikti ne rečiau kaip kartą per 6 mėnesius.

Profesionali konsultacija – tai iki 30 minučių trunkanti gydytojo odontologo atliekama apžiūra bei diskusinis pokalbis, kurių metu profesionaliai įvertinama Jūsų burnos būklė ir atsižvelgus į pageidavimus bei galimybes sudaromas individualus gydymo planas.

UAB „InMedica“ odontologijos kabinetuose mes ne tik garantuojame kvalifikuotas paslaugas atliekamas naudojant aukščiausios kokybės odontologines medžiagas, bet taip pat šiltą ir jaukų priėmimą.

Užsiregistruoti galite: