„InMedica“ klinikoje Šilainiuose atliekamos konsultacinės ir diagnostinės alergologijos-pulmonologijos paslaugos

„InMedica“ klinikoje Šilainiuose atliekamos konsultacinės ir diagnostinės alergologijos-pulmonologijos paslaugos. Konsultuoja doc. dr. Eglė Vaitkaitienė.


Konsultuojame:
- sergančius alergine sloga, šienlige, bronchine astma, rinosinusitu;
- sergančius vaikystės ir paauglystės alerginėmis ligomis (atopiniu alerginiu dermatitu, maisto alergija, seborėja, dilgėline), esant nealerginės kilmės odos bėrimams;
- sergančius alerginėmis akių ir aplinkinių audinių ligomis;
- atliekamas kūdikių ir mažų vaikų vystimosi ir augimo stebėjimas sergant lėtinėmis alerginėmis ligomis;
- konsultuojame prieš planinius  skiepus;
- dažnai sergančius peršalimo ligomis, bronchitu, bronchiolitu;
- dėl užsitęsusio įvairios kilmės kosulio;
- sergančius pasikartojančia pūsleline (herpes infekcija);
- įvertiname imuninės sistemos būklę.


Alergijos maistui tyrimai atliekami gydytojo specialisto bet kokio amžiaus kūdikiams, vaikams, paaugliams ir suaugusiems.
Tyrimų spektrą sudaro visapusiškas paciento ištyrimas: odos  dūrio, mėginiai su natyviniais produktais, odos aplikaciniai mėginiai su faktiniais ir standartiniais maisto produktais, atliekami visi reikalingi alergijos diagnostikai kraujo tyrimai. Nustačius alergiją maistui, sudaromas mitybos planas, skiriamas gydymas. Sergant sunkia alergijos forma ruošiami negalios dokumentai.
Atliekami odos aplikaciniai mėginiai su cheminėmis medžiagomis. Nustatoma alergija metalams (informacija odontologams).
Atliekami visi reikalingi biocheminiai, imunologiniai kraujo, mikrobiologiniai ir kt. tyrimai. Vertinamas Mantoux mėginys.
Tiriami ir stebimi sergantieji bronchine astma, atliekamas kvėpavimo funkcijos tyrimas, skiriamas ir koreguojamas kompleksinis gydymas, koreguojama sergančiojo mitybą. 
Konsultuojami pacientai dėl ambulatorinės ir sanatorinės reabilitacijos poreikio, įvertinama jų klinikinė ir bendra būklė.
Bendradarbiaujama su kitų sričių specialistais (radiologais, ausų-nosies-gerklės, gastroenterologais, imunologais, infekcinių ligų ir kt. specialistais). Esant neaiškiai diagnozei pacientai siunčiami gydytojo specialisto sprendimu į trečio lygio konsultacinį centrą (vadovaujantis 2015 m. SAM priimto ligų ir būklių protokolų nuostatomis).

Registruokitės pas gydytoją: