Nuolaida anemijos rodiklių tyrimų paketui!

Anemijos rodiklių tyrimas tik už 12 Eur!*

Pasiūlymas galioja visose "InMedica" klinikose nuo rugsėjo 1 iki 30 dienos.

 

Į tyrimų paketą įeina:

1. BKT

2. Fe

3. Feritinas

 

 Anemija – tai būklė, kai žmogus ilgą laiką kenčia deguonies badą. Mūsų organizme už deguonies išnešiojimą yra atsakingi eritrocitai (raudonosios kraujo ląstelės) ir juose esantis baltymas hemoglobinas. Sumažėjus jų kiekiui, visi organai nebegauna pakankamai deguonies. Žmogų vargina silpnumas, nuovargis bei mieguistumas. Mažakraujystė pasaulyje vargina kas trečią gyventoją. Serga apie 10 proc. vyrų ir net 30 proc. moterų.

Anemija gali vystytis dėl geležies, vitamino B12 arba folio rūgšties stokos. Visos šios medžiagos reikalingos eritrocitų ir hemoglobino gamybai. Labiausiai paplitusi geležies stokos mažakraujystė. Dažniausiai anemija vargina moteris ir merginas. Jos mėnesinių ciklo metu, po gimdymų praranda daug kraujo. Galima sakyti, kad moterims tai – fiziologinis reiškinys. Dėl geležies trūkumo sukeltos anemijos gali išsausėti oda, suskirsti lūpos, slinkti plaukai, lūžinėti nagai. Anemija nėščiosioms gali sukelti persileidimą, priešlaikinį gimdymą, dažnesnes infekcines ligas, gimdymo veiklos silpnumą, kraujavimą po gimdymo, pieno stoką. Vaikai, kenčiantys geležies trūkumą, lėčiau auga ir atsilieka protiniais sugebėjimais nuo bendraamžių. Jiems sunkiau mokytis, sukoncentruoti dėmesį. Anemija dažnai vargina ir senyvo amžiaus žmones.

Anemiją galima išgydyti laiku pradėjus vartoti geležies preparatus ir vitaminus. Atsikratęs anemijos, žmogus gali pagerinti savo gyvenimą. Jis tampa aktyvesnis, energingesnis, padidėja darbingumas.

Pasitikite rudenį sveiki kartu su "InMedica"!

* Įprastinė paketo kaina - 18 Eur.

Registruotis vizitui: